Ogłaszamy nabór głosów chłopięcych

Informacje: 509 448 212, info@pchch.pl

Aktualność

The September Concert

Po raz kolejny Poznań, dołącza do międzynarodowych obchodów festiwalu The September Concert, manifestującego, poprzez sztukę, pokój i humanitaryzm.

Projekt po raz pierwszy odbył się w Nowym Jorku w 2002 roku. Stopniowo jego ranga wzrastała, aż rozwinął się do projektu o zasięgu globalnym. Najważniejszą misją tego projektu stało się propagowanie pokoju na całym świecie.

Dzięki fundacji LuxSfera, która jest organizatorem festiwalu, w 2011 roku The September Concert zagościł w Polsce. Okazał się sukcesem zarówno ze względu na rozbudowany program, jak i zainteresowanie mediów oraz mieszkańców Poznania.  W programie pojawiały się koncerty muzyki klasycznej i rozrywkowej, spektakle teatralne oraz baletowe. Artyści gościli w najpiękniejszych i ważnych dla kultury poznańskiej miejscach, jak choćby Waga Miejska, Sala Czerwona Pałacu Działyńskich, Biblioteka Raczyńskich, Salon Muzyczny Feliksa Nowowiejskiego, Sanktuarium św. Józefa, Szkoła Baletowa, Kluboksięgarnia Głośna, Klubokawiarnia Meskalina, czy Wielkopolskie Centrum Onkologii. Od samego początku poziom artystyczny i energia organizatorów wzbudzały podziw twórców festiwalu w Nowym Jorku.

W tym roku festiwal odbędzie się od 6.09 do 30.09.2018. Podczas jednego z koncertów wystąpi działający przy Poznańskim Chórze Chłopięcym zespół dziecięcy SoundShine, prowadzony przez Jacka Sykulskiego.

Wykonawcy:

Chór Dziewczęcy Poznańskiej Szkoły Chóralnej pod dyrekcją Laury Stieler
SoundShine pod dyrekcją Jacka Sykulskiego

28.09.2018 r., godz. 18:00, Sala Lubrańskiego , Collegium Minus, ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu

WSTĘP WOLNY

Udostępnij:

Narzędzia dostępności