Ogłaszamy nabór głosów chłopięcych

Informacje: 509 448 212, info@pchch.pl

Aktualność

SYLWETKI MISTRZÓW

HUBERT KARMIŃSKI (Karminsky) – warsztat tworzenia muzyki i udźwiękowienia do słuchowiska.
Człowiek o wielu pasjach i zainteresowaniach związanych z muzyką. Producent i instrumentalista rodem z Kujaw, choć związany z poznańską sceną eksperymentalno – improwizatorską. Twórca muzyki do spektakli i wystaw, Kulturalno-Oświatowiec Kołorkingu Muzycznego i pomysłodawca inicjatywy KOimpro!. Współtwórca wielu artystycznych i edukacyjnych akcji, takich jak: net-label Wielu Nagrania, Festival Hiatus, Muzyczne Komplety (darmowe kursy z dziedziny muzyki dla dorosłych). Realizator dźwięku w Teatrze Muzycznym w Poznaniu; stypendysta MKiDN w dziedzinie muzyki z projektem: „baśnie na nowo”.
Jest członkiem wielu formacji muzycznych: od awangardowego kwintetu Drogi Krajowe przez Poznańską Orkiestrę Improwizowaną, duety Giżycki/Karminsky oraz Wnuczka Mróz po synth-popowe Junosty i Żywłogę. Na antenie Radia Afera prowadzi autorską audycję o muzyce niezależnej – Salon Odsłuchowy.

PAULINA KOKOT – wakacje z zumbą
Mama 2 wspaniałych dzieci, Martynki i Pawełka. Instruktor fitness, aqua aerobiku, zumba ® fitness (członek ZIN), animator zabaw oraz wychowawca kolonijny. Pełna energii i uśmiechu, pozytywnie nastawiona do życia. Jej praca to życiowa pasja, kocha to co robi i prace z
ludźmi. Prowadzi wiele zajęć w Poznaniu i w małych miejscowościach pod Poznaniem. Na siłowniach i w domach kultury, sezonowo jako instruktor aqua na termach maltańskich. Przygotowuje chętnych kursantów do występów na festynach czy imprezach okolicznościowych. Prowadziła grupę dziewczynek – cheerleader w Akademii Reissa .
Związana z tańcem i aktywnością fizyczną wiele lat, w młodości była członkiem grupy akrobatyczno- tanecznej. W wakacje propaguje zajęcia na świeżym powietrzu, orliki, jeziora, boiska itp. Organizator kilku maratonów Zumby, cieszących się dużym powodzeniem.
Prowadziła zumbe i warsztaty plastyczne na półkoloniach w wakacje. Jej motto to „Im dajesz więcej, tym większym się stajesz. Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować. Bowiem dawać to nie znaczy tracić.” (Antoine de Saint-Exupéry)
Zumba ® fitness To połączenie różnych stylów tanecznych Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców oraz treningu mającego na celu zapewnienie maximum zabawy i fitness’u w tym samym czasie. Zajęcia zaczynają się od rozgrzewki, aby dobrze rozgrzać mięśnie i
przygotować organizm do dalszych ćwiczeń. Młodzi tancerze mają możliwość wkroczenia w świat fitnessu dzięki wspaniałej zabawie, muzyce i atmosferze jaka panuje na zajęciach. To przede wszystkim zabawa, która sprzyja rozwojowi sprawności ruchowej i psychicznej.
Zumba rozwija pamięć , spostrzegawczość, myślenie, uwagę, wyobraźnie. Podczas zajęć dzieci wezmą udział w tańcach integracyjnych, nauce choreografii oraz zabawach animacyjnych i
tanecznych.

Udostępnij:

Narzędzia dostępności