Ogłaszamy nabór głosów chłopięcych

Informacje: 509 448 212, info@pchch.pl

Aktualność

Jazztrukcja

Poznański Chór Chłopięcy został partnerem projektu muzycznego, realizowanego przez Good Taste Production pt. „Jazztrukcja”.

Gdy śpiewaczka operowa spotyka trzech jazzmanów, można być prawie pewnym, że wyniknie z tego coś naprawdę szalonego. I tak właśnie Maria Antkowiak, Jacek Szwaj, Damian Kostka i Mateusz Brzostowski nieźle namieszali w muzycznym kotle, a w efekcie tego mieszania powstała… Klasyczna Jazztrukcja, czyli utwory klasyczne w jazzowych aranżacjach. Brzmienia nowe, kontrowersyjne, nieprzewidywalne.

Muzyka klasyczna i jazz? Niektórzy nazwą to mezaliansem, inni uznają za niezwykle udany mariaż. Jedno jest pewne: świeży i odważny projekt czworga wybitnie utalentowanych i uznanych muzyków rozłoży na części pierwsze wszystkie dotychczasowe wyobrażenia o jazzie i muzyce klasycznej. To nie będzie zwykły wieczór. To nie będzie zwykły koncert.

3 czerwca 2019 (poniedziałek), godz. 20:00
Teatr Muzyczny, Niezłomnych 1E, 61-894 Poznań

Bilety w cenach: 29 zł (strefa C), 39 zł (strefa B), 49 zł (strefa A).
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.bilety24.pl, oraz w kasie biletowej Teatru Muzycznego w Poznaniu, sklepach sieci Empik i Media Markt.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Udostępnij:

Narzędzia dostępności