Ogłaszamy nabór głosów chłopięcych

Informacje: 509 448 212, info@pchch.pl

Aktualność

INTERDYSCYPLINARNE WARSZTATY ARTYSTYCZNO – REKREACYJNE

Interdyscyplinarne Warsztaty Artystyczno-Rekreacyjne – to nasza kolejna inicjatywa. Twórcze spotkania z wyjątkowymi prowadzącymi, którzy otwierają nasze dzieci na różne aspekty kreatywności.
Warsztaty są w dniach 6-10 lipca na terenie Poznańskiej Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego.
Sylwetki mistrzów – prezentujemy naszych prowadzących.
Warsztaty teatralne poprowadzi wyjątkowy duet – Iga Jagodzińska i Arkadiusz Kos.
IGA JAGODZIŃSKA
Absolwentka poznańskiej teatrologii oraz studentka na kierunku Rozwój Publiczności na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W ramach Festiwalu Nowa Siła Kuratorska wraz z Urszulą Karandyszewską stworzyła projekt dyplomowy pt. „Projekt: Droga”. Od ponad 5 lat współpracuje z Międzynarodowym Festiwalem Książki Ilustrowanej w Brandenburgii jako koordynatorka wydarzeń m.in. w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze. Działa w sektorze pozarządowym, będąc członkiem Społecznego Stowarzyszenia Edukacyjno – Teatralnego „Stacja Szamocin” – bierze udział w licznych projektach, warsztatach i spektaklach Teatru Stacja Szamocin. W Poznańskim Chórze Chłopięcym odpowiedzialna za koordynację biura i pracy artystycznej oraz organizuje m.in. projekt tworzony z Mieszkańcami Domów Pomocy Społecznej w Poznaniu.
ARKADIUSZ KOS
Od kilkunastu lat zajmuje się teatrem, filmem, muzyką. Współpracował z wieloma organizacjami i grupami artystycznymi w Polsce i zagranicą,między innymi: Teatr Wielki w Poznaniu, Teatr Polski w Poznaniu, Teatr
Czarne Niebo Białe z Moskwy, Teatr Canoa z Meksyku, Teatr Circus Ferus z Poznania.
Wykreował wiele ról teatralnych. Prowadzi autorskie warsztaty inspirowane teatrem ruchu, teatru dramatycznego,pantomimy.

Udostępnij:

Narzędzia dostępności