Ogłaszamy nabór głosów chłopięcych

Informacje: 509 448 212, info@pchch.pl

Aktualność

Grand Prix Polskiej Chóralistyki

Grand Prix Polskiej Chóralistyki im. Stefana Stuligrosza to nowy, wyjątkowy konkurs – wydarzenie inne niż wszystkie istniejące dotąd w Polsce konkursy chóralne.

Ideą tego muzycznego święta jest konfrontacja zwycięzców sześciu najstarszych i uznanych polskich konkursów chóralnych, którzy następnie staną do szlachetnej rywalizacji, konkurując w stolicy Wielkopolski o zwycięstwo w tym swoistym „konkursie konkursów”. Wydarzenie, odbywające się w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2018 roku, dopełnią warsztaty prowadzone przez dyrygentów i specjalistów w zakresie emisji głosu, a także koncerty zaproszonych chórów w różnych częściach miasta.

Partnerem tego wydarzenia jest Poznański Chór Chłopięcy, który wystąpi podczas jednego z koncertów towarzyszących – 1 grudnia 2018 r. o godz. 19:00 w Kościele oo. Franciszkanów na Wzgórzu Przemysła, wraz z zespołem wokalnym Lumen Vocale pod dyr. Marianny Majchrzak oraz Chórem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi pod dyr. Anny Domańskiej. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Program konkursu:

30.11.2018
19:00
Koncert inauguracyjny
Warsztaty chóralne
rytMY w CIELE
prowadzący: Bartek Miler (Aula Nova)

1.12.2018
Koncerty chórów uczestniczących w Konkursie oraz chórów poznańskich w różnych częściach miasta

2.12.2018
12:00-15:00 – przesłuchania konkursowe (Aula Nova)
18:00 – ogłoszenie wyników i koncert laureatów (Aula Nova)

Strona wydarzenia: http://www.grand.prix.stuligrosz.pl/

Udostępnij:

Narzędzia dostępności