Ogłaszamy nabór głosów chłopięcych

Informacje: 509 448 212, info@pchch.pl

Aktualność

ENTER ENEA Festival

Poznański Chór Chłopięcy wystąpi podczas prestiżowego festiwalu, organizowanego każdego roku nad Jeziorem Strzeszyńskim w Poznaniu – ENTER ENEA Festiwal. Festiwal to wydarzenie, oparte na muzycznych spotkaniach w plenerze, w repertuarze dobranym przez Leszka Możdżera, dyrektora artystycznego Festiwalu. 6 wyjątkowych, różnorodych koncertów odbędzie się wieczorami 29-go i 30-go czerwca.

Enter odbywa się późną wiosną, w pięknym plenerze Jeziora Strzeszyńskiego w Poznaniu. Festiwal łączy w sobie bezpretensjonalność, niezależność i swobodę, związaną z atmosferą imprezy plenerowej, z ekskluzywnością wynikającą z kameralnej atmosfery, bliskiego kontaktu z artystami, a przede wszystkim z listy zaproszonych przez Leszka Możdżera artystów, którzy gwarantują publiczności najwyższy poziom muzycznych wrażeń.

Enter cieszy się wsparciem Miasta Poznań i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, a od czterech edycji sponsorem tytularnym Festiwalu jest firma Enea.

PROGRAM

Poniedziałek / 28.05
20:00 Guzik z teorii widzenia – Zbigniew Sałaj (Wernisaż w ABC Gallery)
21:30 Echo Serca – Miłosz Pękala / Bartosz Weber / Wiktor Podgórski feat. Leszek Możdżer

Wtorek / 29.05
19:30 Tomasz Chyła Quintet
21:00 First Strings on Mars 22:30 Psalmy Dawidowe – Leszek Możdżer / Lars Danielsson / Adam Pierończyk / Magnus Öström / Sławomir Koryzno / Poznański Chór Chłopięcy pod dyrekcją Jacka Sykulskiego

Środa / 30.05
19:30 Aleksiej Archipowski feat. Leszek Możdżer
21:00 Maciej Obara Quartet
22:30 Symphosphere – Tia Fuller / Leszek Możdżer i Orkiestra Collegium F. pod dyrekcją Marcina Sompolińskiego

Udostępnij:

Narzędzia dostępności