Ogłaszamy nabór głosów chłopięcych

Informacje: 509 448 212, info@pchch.pl

Aktualność

BOLIWIA

Pieczołowicie zaplanowany 75. sezon artystyczny naszego chóru miał obfitować w wiele koncertowych wydarzeń o randze krajowej i międzynarodowej.
Jednym z takich wydarzeń miał być niezwykły projekt artystyczny „Proyecto Barroqueando entre niños y jóvenes” („Barokowanie z dziećmi i młodzieżą”) w ramach XIII edycji Festiwalu „Misiones de Chiquitos” w Boliwii.
Organizatorzy festiwalu zaprosili do niego troje naszych solistów: Ryszarda i Zbigniewa Przychodzeń oraz Mateusza Kurkowskiego. Nasz pobyt w tym wyjątkowym miejscu miał trwać od 27 kwietnia do 5 maja b.r.
Przygotowywaliśmy się do tego projektu od wielu miesięcy, pracując ciężko nad szlifowaniem programu artystycznego i głosów naszych młodych śpiewaków, pod czujnym wokalnym okiem Roberta Nakonecznego.
Boliwia to wyjątkowe miejsce, z Poznańskim Chórem Chłopięcym odwiedziliśmy ją trzykrotnie (w roku 2008, 2012 i 2014) i za każdym razem wracaliśmy naładowani pozytywną energią oraz licznymi inspiracjami.
Niestety, nasza  Boliwia w planowanym terminie nie doszła do skutku, jednak głęboko wierzymy w to, że szybko do niej powrócimy, by móc dzielić się tym, co potrafimy najlepiej – naszym śpiewem.

Udostępnij:

Narzędzia dostępności